Zahájit svůj pivní nákup v e-shopu.Obchod.Svět-piva.cz


Úvod | Články o pivu | Vytvoř si vlastní pivařské tričko

Vytvoř si vlastní pivařské tričko

Nebaví Tě už nosit fádní trička, které má každý a skrývat se tak v uniformitě velkoměstských obchodů? Pokud ano, tak neváhej a vytvoř si tričko, které bude přesně sedět ke Tvé osobnosti, náladě a vůbec k Tobě samé. Jistě si teď říkáš, kde bych si tak mohla vlastní tričko navrhnout a objednat, odpověď je velmi jednoduchá. Tričko se dá navrhnout a vytvořit za pomocí intuitivního programu, tzv. návrháře, podle kterého se potom trička s potiskem tvoří a vyrábí. Přestože je potisk triček v dnešní době velmi oblíbený, nestávají se z nich fádní a okoukané kousky šatníku a to především proto, že každý kus, který se vyrobí je skutečně originál sám o sobě.

Trička s potiskem mohou sloužit také jako skvělý a originální dárek. Takové tričko, které je navrhnuté pro konkrétní osobu potěší dvojnásob. Můžeš jej darovat kamarádce, mamince, sourozenci nebo někomu dalšímu. Takových lidí, které rádi potěšíme dárkem se jistě najde mnoho a ještě více.

Potisk triček pro nás může představovat v podstatě jakýkoli motiv či obrázek. Může se jednat o oblíbený citát či životní motto, vlastní text, fotografii, či nejrůznější originální obrázky a motivy, které rozveselí den nejen Tobě, ale i Tvému okolí. Na výběr je také spousta druhů barev, od těch klidnějších až po ty zářivé, které jsou vidět na první pohled a rozzáří Ti tak celý den. Vybrat si také můžeš materiál, ze kterého chceš, aby Tvoje tričko bylo vyrobené. Ideální je však vyšší podíl bavlny oproti umělým vláknům. Bavlna je pohodlná pro nošení a především vhodná právě pro potisk a jeho následné praní a údržbu.

Teď už snad není nad čím váhat a přemýšlet. Vlastní tričko je zkrátka srdcová záležitost, kterou musíš mít. Proto neváhej a vytvoř si vlastní tričko. Proto chceš-li být originální pivař, Vytvoř si vlastní pivařský tričko.

Článek Vytvoř si vlastní pivařské tričko byl publikován 16. 08 2012 autorem Svět-piva.cz

Servis výčepního zařízení

Newsletter

Přihlašte se k odběru novinek ze světa piva. Stačí vyplnit váš email:

Prodejna

Stránského 28,
616 00 Brno-Žabovřesky
  • Tel.: 606 606 713
  • Tel.: 606 391 128