Zahájit svůj pivní nákup v e-shopu.Obchod.Svět-piva.cz


Úvod | Články o pivu | Dárky s vůní piva pro pořádný chlapáky

Dárky s vůní piva pro pořádný chlapáky

Doba grilování a zahradních party, či oslav se kvapem přiblížila. Je to skvělá příležitost potkat se s přáteli a známými, dopřát si něco dobrého k jídlu i pití a společně se pobavit. Pokud přemýšlíte čím byste mohli vaše setkání ozvláštnit, nebo čím byste mohli své přátele překvapit a potěšit, zkuste nejrůznější alkoholické hry.

Osvěží a rozproudí každou zábavu

Když je řeč o hrách, tak v tom nejširším slova smyslu. Ať už jste naladěni na společenské hry, sportovní klání ve stolních verzích, nebo jste tak trochu hazardéři, kteří si oblíbili např. ruletu, máte možnost si vše doslova vychutnat s kapkou něčeho ostřejšího. Vše jistě ocení i Vaši kamarádi a blízcí, které můžete těmito hrami směle obdarovat a užít si pak společně bujarou oslavu narozenin, či jiných významných událostí.

Divoká jízda plná panákových smrští

Příležitost k oslavě se ovšem najde vždy a všude a rozmanitost nabídky veliká. Snad každý zná hry jako člověče nezlob se, piškvorky, nebo fotbálek. Už jste ale vyzkoušeli jejich alkoholovou verzi? Jde o skvělou kombinaci, kde spojíte příjemné s příjemným a dobře se pobavíte například při vyhazování figurek-panáků svých soupeřů. Některé hry jako piškvorky jsou vhodné pouze pro dva hráče, nicméně výborně se pobaví také přihlížející, kteří mohou povzbuzovat a fandit. A co teprve takový turnaj?

Nehrajete? Pijete!?

Pokud hry nejsou zrovna vaší oblíbenou zábavou, nicméně vůně piva, vína, či různých alkoholových pochoutek vás nenechá klidnými a rádi byste obdarovali své blízké, řešením mohou být různé předměty s alkoholovou tematikou alkoholové dárky. Vybírat můžete z nejrůznějších druhů vtipných sklenic na pivo i panákových, nebo např. alkoholovou pumpu. Pro přemýšlivé typy třeba stojan na víno, který je zároveň hlavolamem, nebo „knihy s léčivým obsahem“.

Všechny tyto skvělé hry a další předměty s alkoholovou tematikou, prostě dárky pro muže - najdete v internetovém obchodě s netradičními dárky. Pokud Vy i Vaši blízcí rádi vychutnáváte život plnými doušky, rozhodně zde naleznete mnoho věcí které potěší vaše smysly. Tak: „Na zdraví!“

Článek Dárky s vůní piva pro pořádný chlapáky byl publikován 12. 10 2012 autorem Svět-piva.cz, zdroj: www.svet-piva.cz

Servis výčepního zařízení

Newsletter

Přihlašte se k odběru novinek ze světa piva. Stačí vyplnit váš email:

Prodejna

Stránského 28,
616 00 Brno-Žabovřesky
  • Tel.: 606 606 713
  • Tel.: 606 391 128