Zahájit svůj pivní nákup v e-shopu.Obchod.Svět-piva.cz


Úvod | Články o pivu | Sleva na slevě!

Sleva na slevě!

Slevové servery jsou ve světě v dnešní době velice populární. Není se však čemu divit. Věci jsou čím dál tím více dražší, výplaty jsou na druhou stranu menší a lidé opravdu vyhledávají věci tak, aby je nakoupily co nejlevněji. Do České republiky dorazil fenomén slevových serverů zhruba před třemi lety. Za tuto krátkou dobu se však tento fenomén tak rozrostl, že dá poměrně velkou námahu se všech těchto slevových portálech vyznat. Máme tady Slevomat, Slevajakbrno, Slevín a spoustu dalších portálů. Jednu věc však mají společnou. Každý den nám, svým zákazníkům, nabízejí veliké množství mnohdy až neuvěřitelných slev. Jedná se o slevy, kdy zaplatíte například pouhých 20 - 50 % z původní hodnoty produktu.

A jak vlastně tyto slevové portály fungují? Je důležité říct, že aby vůbec začala být daná sleva aktivní, musí si ji zakoupit určitý počet zájemců, tedy například deset. Tato hranice se však liší jak produktem, tak také samozřejmě serverem. Jakmile si ji tedy tento určitý počet lidí zakoupí, sleva se stává aktivní a můžete ji po zakoupení využít. Pokud si však daný produkt nezakoupí dostatečný počet lidí, sleva se vůbec neaktivuje, tudíž ji nemůžete využít. Většinou se však tento problém vůbec neobjevuje, neboť minimální hranice zakoupení je splněna v drtivé většině případů

Hromadné slevy poskytované prostřednictvím slevových serverů jsou zkrátka v dnešní době opravdu využívané. Na většině těchto serverů si můžete samozřejmě vybrat z několika kategorií. Například slevy na Slevomatu jsou roztříděny do několika kategorií, jako je například cestování, sport, gastronomie a podobně. Také si můžete nastavit, kde chcete aby byly slevy vyhledávané. Tedy například Praha, Brno, Ostrava a ostatní velká města.

Datum vydání: 5.03.2012 | Autor: Svět-piva.cz |

Článek Sleva na slevě! byl publikován 12. 10 2012 autorem Svět-piva.cz

Servis výčepního zařízení

Newsletter

Přihlašte se k odběru novinek ze světa piva. Stačí vyplnit váš email:

Prodejna

Stránského 28,
616 00 Brno-Žabovřesky
  • Tel.: 606 606 713
  • Tel.: 606 391 128