Zahájit svůj pivní nákup v e-shopu.Obchod.Svět-piva.cz


Úvod | Články o pivu | Vlastnit pivovar už nemusí být pouze sen

Vlastnit pivovar už nemusí být pouze sen

Snad každý z nás alespoň jednou v životě toužil vlastnit vlastní pivovar. Vyrábět pivo, které by neslo naše jméno, by byla pro každého z nás asi největší pocta. Vlastnictví pivovaru bylo až donedávna velmi nákladné a složité. Nyní se tato situace ovšem výrazně mění. Nyní se totiž může sen o vlastním pivovaru změnit ve skutečnost. Není to nijak složité.

Vlastní pivovar může mít každý

Díky moderním technologiím při výrobě se v posledních letech velice rozrostla výroba minipivovarů. Minipivovary jsou vhodné pro začínající restauratéry a později i pro zkušené podnikatele. Záleží pouze na vás, jaký model si necháte vyrobit. Nejspolehlivějším výrobcem těchto minipivovarů je společnost Mobbeer. Tato společnost se specializuje na výrobu minipivovarů, aby nabídla všem zákazníkům unikátní možnost, vyrábět si vlastní pivo ve svém vlastním pivovaru. Postavit si pivovar by běžně trvalo i několik let. S Mobbeer je tato doba podstatně kratší.

Mobbeer je pivovar, který se vejde na nákladní auto

Největší novinkou v sortimentu společnosti Mobbeer jej jistě výroba minipivovarů, které se dají naložit na nákladní automobil a kdykoli převézt. Jedná se o mobilní kontejnerové pivovary. Tento druh pivovaru je vhodný pro mnoho typů uživatelů. Například pro restauratéry, kteří jsou pouze v podnájmu, je mobilní pivovar ideální řešení. I když jim majitel nemovitosti neprodlouží v prostorách smlouvu, pivovar vám zůstane a můžete si ho kamkoli přemístit a dál prodávat své pivo.

Jak mobilní pivovar vlastně vypadá?

Celá technologie minipivovaru je usazena do mobilního kontejneru. Pro větší představu, jedná se o stejně kvalitní kontejnery, ve kterých probíhá i lodní přeprava. Není potřeba žádné dodatečné montáže pivovarů. Stačí pouze kontejner postavit na vámi určené místo, napojit na něj příslušné energie a můžete vyrábět pivo. Tím ušetříte mnoho místa v budově. Tyto kontejnery jsou vybaveny kompletní technologií pro výrobu piva. Vám stačí pouze nakoupit potřebné suroviny. Některé druhy jsou také vybaveny ležáckým sklepem pro uskladnění uvařeného piva.

Mobilní minipivovar

Jaké jsou velikosti minipivovarů

Výroba minipivovarů společností Mobbeer je rozdělena na čtyři základní moduly. Každý modul má jiné přednosti a lehce odlišnou výbavu. Prvním je MOBBEER STARTER 150. Tento druh mobilního minipivovaru je nejnižší. Jedná se o model s varnou o výrobní kapacitě 150 litrů piva. Je určen především pro menší typy restaurací. Tento typ může být se zabudovaným ležáckým sklepem i bez sklepa. Dále Mobbeer vyrábí také modely, ADVANCE 300, PROSPER 500 a PROFI 600. Tyto druhy se liší především ve výrobní kapacitě litrů piva. Jejich obsah je uveden přímo v názvu.

Více o technologii mobilních pivovarů najdete v tomto článku.

Článek Vlastnit pivovar už nemusí být pouze sen byl publikován 01. 04 2013 autorem Svět-piva.cz

Servis výčepního zařízení

Newsletter

Přihlašte se k odběru novinek ze světa piva. Stačí vyplnit váš email:

Prodejna

Stránského 28,
616 00 Brno-Žabovřesky
  • Tel.: 606 606 713
  • Tel.: 606 391 128