Zahájit svůj pivní nákup v e-shopu.Obchod.Svět-piva.cz


Úvod | Články o pivu | Zážitky v 8 nejlepších pivních lázních na jednom místě

Zážitky v 8 nejlepších pivních lázních na jednom místě


O pivních lázních jste dozajista slyšeli nebo ještě lépe – jste je již navštívili. Víte, že poukaz na pivní lázně můžete věnovat svým blízkým také jako dárek? A navíc můžete na jednom místě vybírat z ucelené nabídky těch nejlepších pivních lázní v ČR. Vše v klidu ze svého počítače objednáte a druhý den máte skvělý pivní dárek doma.
Čím je pivní koupel výjimečná
Pivní lázně

Koupele v horké směsi piva, bylin a vody přináší nejen relaxaci a odpočinek, ale také má blahodárné účinky na pokožku, vlasy a imunitní systém. U příjemné lázně si navíc můžete čepovat piva tolik, kolik jen chcete a vychutnávat tak tento zlatý mok všemi smysly. Ve speciální pivní kádi můžete relaxovat sami anebo dokonce ve dvojici – dvojvana je upravena tak, aby se do ní dva lidé pohodlně vešli.

Na jednom místě najdete přehlednou nabídku zážitků v osmi pivních lázních České republiky. Jak vybrat ten správný zážitek pro vás nebo vaše blízké? Položte si následující otázky:
1)    chci navštívit pouze pivní lázně nebo zde strávit i noc, případně celý pivní víkend?
2)    mám zájem i o další lázeňské procedury, masáže, léčebné zábaly?
3)    zajímá mě dobré jídlo, luxusní prostředí nebo spíše alternativní medicína?
4)    chci navštívit pivní lázně na Moravě nebo v Čechách?

Pak už snáze vyberte ten nejvhodnější zážitek. V nových pivních lázních v Plzni si dosyta užijete luxusu – lázně byly otevřeny na podzim 2012 a na přestavbě podzemních prostor se podíleli významní architekti. Lázně ve Štramberku potěší ty, kteří mají rádi český folklor, toto malebné městečko je vyhlášené nejen svými pivními lázněmi, ale také tradiční sladkou pochoutkou, kterou jsou Štramberské uši. V Rožnovských pivních lázních razí svěží přístup k lázeňství a propojují ho s prvky alternativní medicíny. Skvělé pivní zážitky si užijete také v historickém centru Prahy, Tábora nebo v Ostravském Zámku Zábřeh.

Článek Zážitky v 8 nejlepších pivních lázních na jednom místě byl publikován 29. 04 2013 autorem Svět-piva.cz

Servis výčepního zařízení

Newsletter

Přihlašte se k odběru novinek ze světa piva. Stačí vyplnit váš email:

Prodejna

Stránského 28,
616 00 Brno-Žabovřesky
  • Tel.: 606 606 713
  • Tel.: 606 391 128