Zahájit svůj pivní nákup v e-shopu.Obchod.Svět-piva.cz


Úvod | Články o pivu | Na výlet do pivovaru Purkmistr

Na výlet do pivovaru Purkmistr

Plzeňský pivovar Purkmistr se nachází v nově zrekonstruovaném areálu, tzv. pivovarském dvoře. Na rozdíl od jiných pivovarů, které kromě prohlídky provozu a občerstvení nic dalšího nenabízí, je Purkmistr místem, kde si můžete užít spoustu zábavy. Navštívit můžete vyhlášené pivní lázně Purkmistr, místní restaurace, bowling bar nebo relaxační wellness centrum. Ať se sem vydáte s rodinou na výlet, na romantickou dovolenou nebo na tzv. pánskou jízdu.

Pivní lázně

O pivních lázních jste už určitě slyšeli. Staly se hitem posledních let a v české republice nové provozovny vyrůstají jako houby po dešti. Pivní lázně Purkmistrjsou docela mladé, byly otevřeny na podzim roku 2012, ale už si získaly spoustu spokojených návštěvníků, kteří se sem rádi vracejí. Není divu, v Purkmistru si dali záležet hlavně na interiéru lázní, který je stylově a designově naprosto unikátní.
pivní lázně

Wellness centrum

Wellness centrum, kde si můžete dopřát masáže, bylinné zábaly, saunování anebo relaxovat ve vířivce, si užijí hlavně ženy. Vezměte partnerku na příjemný víkend, kde se budete bavit oba. Ona si užije báječné procedury ve wellness centru, vy si dopřejete pivní koupel s neomezenou konzumací piva a společně si pak pochutnáte na pivním menu v místní restauraci.

Bowling

Ani děti se v pivovaru nudit nebudou. Zajímavá pro ně bude prohlídka pivovaru, kdy se podívají, jak se takové poctivé české pivo vaří. A určitě si užijí bowling, který se nachází také přímo v areálu pivovaru. Vyplatí se také sledovat, jaké akce se v pivovaru konají, bývají zde koncerty, jarmarky a další zábavné programy.

 

Článek Na výlet do pivovaru Purkmistr byl publikován 10. 06 2013 autorem Svět-piva.cz

Servis výčepního zařízení

Newsletter

Přihlašte se k odběru novinek ze světa piva. Stačí vyplnit váš email:

Prodejna

Stránského 28,
616 00 Brno-Žabovřesky
  • Tel.: 606 606 713
  • Tel.: 606 391 128