Zahájit svůj pivní nákup v e-shopu.Obchod.Svět-piva.cz


Úvod | Články o pivu | Vychlazené pivo – spokojený zákazník!

Vychlazené pivo – spokojený zákazník!

To by mělo být motto každé správné hospody! Do podniku, kde nedostanete dostatečně vychlazené pivo, se zkrátka jen tak nevrátíte. A pokud jste majitel, je třeba si na to dát obzvlášť pozor!

Jednoduché řešení

Říkáte si, že kontrolovat každé zrovna natočené pivo z výčepu je nemožné? To po Vás samozřejmě nikdo nechce. Klíčem pro spokojené a často se vracející zákazníky je kvalitní chladicí technika! Nejprve je ale nutné znát přesně kapacitu Vašeho podniku. Nechcete přece, aby chladicí zařízení pracovalo „naprázdno“. To by mělo za následek zbytečné zvýšení nákladů na provoz.

Není proto od věci prokonzultovat výběr chladicího zařízení s odborníky. Ti přesně určí, jaká konkrétní technologie by ve Vašem podniku byla nejefektivnější. A také vysvětlí, jak vše funguje.

Z čeho můžeme vybírat?

Dnešní trh je opravdu rozsáhlý. K výčepu se zpravidla dodávají suché chladiče nebo vodní chlazení. Obě tyto varianty mají své výhody a nevýhody. Se suchými chladiči se jednodušeji manipuluje, a také se rychleji uvedou do provozu s tím, že po zapnutí chladí během několika minut. Vodní chlazení naopak poskytuje větší výkon, a je schopno zvládnout více nápojů najednou.

Jestliže ve Vaší hospůdce podáváte pokrmy, koukněte po chladicí technice do kuchyní. Není nic zbytečnějšího, než když se zkazí potraviny! Moderní lednice a mrazáky nabízejí zajímavé funkce, které ušetří spoustu práce a času. Ale i zde platí, že je dobré se poradit s odborníky.

2P Gastro

Sháníte-li tedy nové a kvalitní vybavení, budou Vás jistě zajímat i nejlepší ceny. Využijte náš Gastro velkoobchod! Nabízíme pouze produkty od ověřených a kvalitních značek. V rámci chladicí techniky jsou našimi výhradními dodavateli italské duo Coldline a Hiber. Poskytujeme také množstevní slevy! 2P Gastro velkoobchod se prostě vyplatí! Kontaktujte nás!

Článek Vychlazené pivo – spokojený zákazník! byl publikován 22. 02 2016 autorem Svět-piva.cz

Servis výčepního zařízení

Newsletter

Přihlašte se k odběru novinek ze světa piva. Stačí vyplnit váš email:

Prodejna

Stránského 28,
616 00 Brno-Žabovřesky
  • Tel.: 606 606 713
  • Tel.: 606 391 128