Zahájit svůj pivní nákup v e-shopu.Obchod.Svět-piva.cz


Slavnosti břeclavského piva

Úvod | Kalendář pivních akcí | Slavnosti břeclavského piva

V pátek 8. května 2015 se na louku pod břeclavský zámek po roce vrátí Slavnosti břeclavského piva.

V tento sváteční den se opět spojí výborná muzika, osvěžující pivo a spousta atrakcí pro děti i dospělé a společně po roce vytvoří skvělou atmosféru pro celou rodinu.

Na pódiu, v těsné blízkosti našeho pivovaru, se od 13 hodin budou střídat zvučná hudební jména doplněna místními kapelami, které jsou teprve na začátku své hvězdné kariéry.

Odpolední program nastartuje producent, textař, moderátor, ale hlavně skvělý muzikant, Petr Šiška se svou kapelou Legendy se vrací. Rockově laděnou atmosféru ještě umocní také další interpret – Kabát Revival.

Spolu se slovenskými The Backwards zavzpomínají návštěvníci na hity skupiny Beatles. Hlavní hudební program uzavře originální uskupení Čechomor.

Celým děním bude opět provázet návštěvníky břeclavské pivo. A to nejen na čepu. Připraveny budou soutěže v pivních disciplínách nebo prohlídka pivovaru.

Nafukovací atrakce, spousta her a klokánek Ríša. To vše čeká na nejmenší návštěvníky tohoto jarního festivalu. Na Slavnostech břeclavského piva se zkrátka stejně jako loni nebude nikdo nudit.

Více informací naleznete na: http://www.pivovarbreclav.cz/novinky

Servis výčepního zařízení

Newsletter

Přihlašte se k odběru novinek ze světa piva. Stačí vyplnit váš email:

Prodejna

Stránského 28,
616 00 Brno-Žabovřesky
  • Tel.: 606 606 713
  • Tel.: 606 391 128