Zahájit svůj pivní nákup v e-shopu.Obchod.Svět-piva.cz


Velkoobchod a spolupráce

Úvod | Velkoobchod a spolupráce

Máte-li zájem s námi spolupracovat, nabízíme více možností spolupráce. Je jen  na Vás, jaký typ spolupráce Vám nejvíce vyhovuje.

Velkoobchod

Nabízíme možnost velkoobchodního odběru na většinu sortimentu, který naleznete na našem e-shopu.  Pro více informací o velkoobchodním ceníku nás kontaktujte.

Dropshipping, neboli prodej za provizi

Nabízíme spolupráci pomocí dropshippingu. Umístíte na svůj shop naše produkty a budete nám přeposílat objednávky. Veškerá další práce s balením a rozesíláním zásilek zůstane na nás. Vám jen jednou měsíčně zašleme provizi za objednávky. Nabízíme více možností provizního prodeje. Pokud máte zájem, kontaktujte nás a nastavíme spolupráci tak, aby Vám co nejvíce vyhovovala. Pro dropshipping máme připraveny datové soubory xml, bannery a další materiál.

Provize z jednotlivých objednávek za reklamu

Vlastníte zajímavé stránky a máte zájem o zisk pomocí reklamy na náš shop. Nabídneme Vám slevový kód, který můžete propagovat na vašich stránkách. Z každé objednávky následně obdržíte dohodnutou provizi.
Jednorázový nákup více položek
Máte-li zájem o nákup více položek, či realizovat větší, kontaktujte nás a mi vám nabídneme individuální možnost nákupu dle vaší objednávky.

Doporučte nás známému kolegovy

Líbí se Vám naše služby? Víte o někom, ve svém okolí z rodiny, kamarádů či známých kdo ještě nemá výčepní zařízení či by využil jinou z námi nabízených služeb? Pak neváhejte, doporučte nás, a získejte 5 % z celkové částky zakázky.

Servis výčepního zařízení

Newsletter

Přihlašte se k odběru novinek ze světa piva. Stačí vyplnit váš email:

Prodejna

Stránského 28,
616 00 Brno-Žabovřesky
  • Tel.: 606 606 713
  • Tel.: 606 391 128